Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Time Format
sv: Tidformat

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Show as expanded
sv: Visa som utfälld
