Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ
