Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Time Format
cy: Fformat Amser
