Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Closed
eo: Fermita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato
