Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Closed
gl: Pechada

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Separator
gl: Separador

en: Show as expanded
gl: Mostrar expandido
