Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Separator
ka: გამყოფი
