Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Separator
oc: Separador

en: Show as expanded
oc: Mostra'l ampliat
