Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Field types
pl: Typy pól

en: Show as expanded
pl: Pokaż jako rozwinięte

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
pl: Zobacz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentację PHP dla formatów daty</a>.
