Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر
