Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Separator
ja: セパレーター

en: Time Format
ja: 日付の書式

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Show as expanded
ja: 展開して表示
