Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Time Format
vi: Định dạng Thời gian

en: Show as expanded
vi: Trình bày Mở rộng
