Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Description
cs: Popis

en: page
cs: stránka

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Access
cs: Přístup

en: Path
cs: Cesta

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Page
cs: Stránka

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Menu name
cs: Název menu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Access type
cs: Typ přístupu

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Parent link
cs: Nadřazený odkaz

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
cs: Odkazy menu s nižší váhou se zobrazují před/nad odkazy s vyšší váhou.
