Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
