Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Description
si: විස්තරය

en: page
si: පිටු

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම
