Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Description
te: వివరణ

en: page
te: పేజీ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Menu
te: మెనూ

en: Page
te: పేజీ

en: Role
te: పాత్ర

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Permission
te: అనుమతి

en: Menu name
te: మెనూ పేరు
