Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Access options
bo: བེད་སྤྱོད་ཀྱི་གདམ་ཚན།

en: Parent link
bo: སྦྲེལ་ཐག་གོང་མ

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
