Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Page
bs: Strana

en: Role
bs: Uloga

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Permission
bs: Dozvole

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
