Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Description
ca: Descripció

en: page
ca: pàgina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Access
ca: Accés

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: Expanded
ca: Expandit

en: Page
ca: Pàgina

en: Role
ca: Rol

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Permission
ca: Permís

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: Access options
ca: Opcions d'accés

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Save layout
ca: Desa la disposició

en: The layout has been saved.
ca: S'ha desat la disposició.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ca: Els enllaços de menú amb pesos menors es mostren abans que els enllaços amb pesos majors.
