Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Description
da: Beskrivelse

en: page
da: side

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Access
da: Adgang

en: Path
da: Sti

en: Add page
da: Tilføj side

en: Expanded
da: Udvidet

en: Page
da: Side

en: Role
da: Rolle

en: Menu settings
da: Menu

en: Permission
da: Tilladelse

en: Menu link title
da: Titel

en: Menu name
da: Navn

en: Machine name
da: Internt navn

en: Access type
da: Adgangstype

en: Access options
da: Adgangsvalg

en: Access settings
da: Tilgå indstillinger

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: Parent link
da: Overordnet link

en: Provide a menu link
da: Tilbyder et menu-link

en: Shown when hovering over the menu link.
da: Vises når musen holdes over menu-linket.

en: Save layout
da: Gem layout

en: The layout has been saved.
da: Layoutet er blevet gemt.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
da: Menu-links med lavere vægt vises før links med højere vægt.
