Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu
el: Μενού

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Page
el: Σελίδα

en: Role
el: Ρόλος

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Permission
el: Άδεια

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Access type
el: Τύπος πρόσβασης

en: Access options
el: Επιλογές πρόσβασης

en: Parent link
el: Γονικό στοιχείο

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.
