Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Description
eu: Azalpena

en: page
eu: orria

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Access
eu: Atzipena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Page
eu: Orria

en: Role
eu: Rol

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Access type
eu: Atzipen mota

en: Access options
eu: Sarbidearen aukerak

en: Parent link
eu: Guraso esteka

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: pages
eu: orriak

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
