Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Name
is: Navn

en: Access
is: Atgongd

en: Path
is: Leið

en: Menu
is: Valmynd

en: Expanded
is: Víðkað

en: Page
is: Síða

en: Role
is: Leiklutur

en: Menu settings
is: Valmyndarsetingar

en: Permission
is: Rættindi

en: Menu link title
is: Yvirskrift á valmyndarleinki

en: Menu name
is: Navn á valmynd

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Access type
is: Atgongdarslag
