Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Role
gu: હોદો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
