Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Page
hy: Էջ

en: Role
hy: Դեր

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում
