Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: page
is: síða

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: Access
is: Aðgangur

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Layout
is: Útlit

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Page
is: Síða

en: Role
is: Hlutverk

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Permission
is: Réttindi

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
