Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Access
jv: Akses

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Page
jv: Kācā

en: Role
jv: Parāgā

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Parent link
jv: Pranala indhung

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
