Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Description
ka: აღწერა

en: page
ka: გვერდი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Page
ka: გვერდი

en: Role
ka: როლი

en: Permission
ka: უფლება

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
