Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Page
km: ទំព័រ

en: Role
km: តួនាទី

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Parent link
km: តំណ​មេ

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
