Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: page
kn: ಪುಟ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ
