Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Description
lv: Apraksts

en: page
lv: lapa

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Access
lv: Piekļuve

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Add page
lv: Pievienot lapu

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Page
lv: Lapa

en: Role
lv: Loma

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Permission
lv: Atļauja

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Access options
lv: Piekļuves iespējas

en: Parent link
lv: Vecāksaite

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
