Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: page
ml: താൾ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Name
ml: പേര്

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Path
ml: വഴി

en: Menu
ml: മെനു
