Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Description
mn: Тайлбар

en: page
mn: хуудас

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Access
mn: Хандалт

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
