Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: page
mr: पान

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Layout
mr: मांडणी

en: Page
mr: पान
