Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Page
my: စာမျက်နှာ
