Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Description
nl: Beschrijving

en: page
nl: pagina

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Access
nl: Toegang

en: Path
nl: Pad

en: Layout
nl: Lay-out

en: Add page
nl: Pagina toevoegen

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Page
nl: Pagina

en: Role
nl: Rol

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Access type
nl: Toegangstype

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Access settings
nl: Toegangsinstellingen

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Save layout
nl: Layout opslaan

en: The layout has been saved.
nl: De lay-out is opgeslagen.

en: Administer pages
nl: Pagina's beheren

en: Manage pages.
nl: Pagina's beheren.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
nl: Menulinks met lager gewicht worden weergegeven voor links met een hoger gewicht.
