Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Page
nn: Nettside

en: Role
nn: Rolle

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
