Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Access
oc: Accès

en: Path
oc: Camin

en: Menu
oc: Menú

en: Layout
oc: Afichatge

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Page
oc: Pagina

en: Role
oc: Ròtle

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Permission
oc: Dreit

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Access type
oc: Tipe d'accès

en: Access options
oc: Opcions d'accès

en: Parent link
oc: Ligam pare

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
