Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ
