Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Description
pl: Opis

en: page
pl: strona

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Access
pl: Dostęp

en: Path
pl: Ścieżka

en: Layout
pl: Układ

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Page
pl: Strona

en: Role
pl: Rola

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Access type
pl: Dostęp

en: Access options
pl: Ustawienia dostępu

en: Access settings
pl: Ustawienia dostępu

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Parent link
pl: Nadrzędny link

en: Provide a menu link
pl: Udostępnij odnośnik w menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.

en: Save layout
pl: Zapisz szablon

en: The layout has been saved.
pl: Szablon został zapisany.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
pl: Linki z mniejszą wagą będą w menu wyświetlane przed cięższymi.
