Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Access
fa: دسترسی

en: Path
fa: مسیر

en: Menu
fa: قائم

en: Layout
fa: آرایش

en: Expanded
fa: گسترده

en: Page
fa: صفحه

en: Role
fa: نقش

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Permission
fa: مجوز

en: Menu link title
fa: عنوان واصلی قائم

en: Menu name
fa: نام قائم

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: Parent link
fa: واصلی والد

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک واصلی قائم

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی واصلی قائم قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.
