Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Access
ps: لاس رسی

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page
ps: پاڼه

en: Role
ps: ونډه

en: Permission
ps: اجازه

en: Access options
ps: لاسرسی غوراوي

en: Parent link
ps: پلرين تړونی
