Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Access
sk: Prístup

en: Path
sk: Cesta

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Add page
sk: Pridať stránku

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Page
sk: Strana

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: Access options
sk: Nastavenia prístupu

en: Access settings
sk: Nastavenia prístupu

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
