Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Layout
sl: Postavitev

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Page
sl: Stran

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Access type
sl: Tip dostopa
