Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Expanded
sr: Проширено

en: Role
sr: Улога

en: Menu name
sr: Назив менија
