Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Description
sv: Beskrivning

en: page
sv: sida

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Access
sv: Åtkomst

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: Add page
sv: Lägg till sida

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Page
sv: Sida

en: Role
sv: Roll

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Permission
sv: Behörighet

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Access type
sv: Behörighetsttyp

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Access options
sv: Alternativ för åtkomst

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Parent link
sv: Ovanliggande länk

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.

en: Save layout
sv: Spara layout

en: The layout has been saved.
sv: Layouten har sparats.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas före länkar med högre vikt.
