Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش
