Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Description
ur: وضاحت

en: page
ur: صفحہ

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Access
ur: رسائی

en: Path
ur: پاتھ
