Simple password policy (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Body
cs: Text

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: now
cs: teď

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Minimum length
cs: Minimální délka

en: Route
cs: Cesta

en: Scheduling
cs: Plánování
