Simple password policy (1.0.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Username
de: Benutzername

en: Subject
de: Betreff

en: now
de: jetzt

en: Security
de: Sicherheit

en: Minimum length
de: Mindestlänge

en: Password policy
de: Passwort-Richtlinie

en: Scheduling
de: Zeitplanung

en: next week
de: nächste Woche

en: last month
de: letzten Monat

en: Expire period
de: Ablaufzeitraum

en: Administer password policy
de: Passwortrichtlinie verwalten

en: just now
de: jetzt gerade

en: Special characters
de: Sonderzeichen

en: Minimum special characters
de: Mindestanzahl an Sonderzeichen
