Simple password policy (1.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: now
fr: maintenant

en: Security
fr: Sécurité

en: Minimum length
fr: Longueur minimale

en: Password policy
fr: Politique de mot de passe

en: Scheduling
fr: Planification

en: next month
fr: mois suivant

en: next week
fr: semaine suivante

en: last month
fr: dernier mois

en: just now
fr: juste maintenant
